Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: skolka v Mnichove  (Přečteno 20735 krát)
lenkmack



Karma: 1
Příspěvků: 7


« : Listopad 26, 2009, 01:26:39 pm »

Ahoj,
v lednu-unoru bychom se meli stehovat do Mnichova. Mame 3,5 letou a 2 letou dceru.. Mam na Vas hned dve otazky/prosby Úsměv

Hledala jsem trosku na webu ohledne skolek.. chapu to dobre, ze v Nemecku jsou tzv. statni skolky, kde je dlouha cekaci doba a pak take soukrome ? Plati se i v nemeckych skolkach ? Budu muset dat holky aspon na pul den dvakrat tydne do skolicky, aby se ucily jazyk a nebyly tak izolovane.. ale netusim, jak to vlastne je.. DEKUJI

Manzel bude hledat pro nas vhodne bydleni.. neporadite mi, jaka cast Mnichova je fajn pro deti ? Napr. ze je blizko nejaky les, neco, kde se da jezdit s detmi na kole... prosim o vase vlastni zkusenosti !

Moc Vam dekuji za jakekoliv odpovedi ! Mrknutí
Zaznamenáno
katavka



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #1 : Listopad 26, 2009, 07:45:45 pm »

Ahoj úplně stejné otázky jsme posílali loni  Úsměv
Mnichov je pro děti celý super. Hodně zelený, spoustu spielplatzů apod.
Dle mého je dobré hledat bydlení blízko práce manžela, aby nestrávil moc dlouho na cestách. My jsme na východě Mnichova a jsem spokojená.
K dětem: naše děti začaly navštěvovat Tagesmutter-paní co hlídá max.5 dětí, naučily se tam základy němčiny, starší přešel do školky a nemá tam problém.
Hodně školek je také církevních.
Napiš mi klidně na mejl, můžu napsat víc.
K.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |