Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Srazy v okoli Zürich  (Přečteno 50387 krát)
Reni239



Karma: 2
Příspěvků: 7



« : Leden 16, 2010, 01:36:43 am »

 ;)Ahoj vsichni co zijete ve Svycarech...rada,bych chtela vedet,jestli tady nekdo organizuje srazy cechacku? Jestli ne,rada bych se toho v budoucnu ujala,mam uz zkusenosti s organizaci pro obe skoly z mladi,takze by mi to udelalo radost.Jestli me teda na jare pusti pres ty hranice... Škleb A jestli uz nejake je v dohledu,tak dejte vedet kdy a kde,urcite prijdu,teda jestli budu zrovna v Ch.Zatim jeste ziju v Nemecku.
Mejte se       Renca
Zaznamenáno
GALLEN77



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #1 : Leden 16, 2010, 03:10:32 pm »

Ahoj, to by bylo super! Žiju v Basileji a tady to zatim nějak nefunguje, takže kdyby někdo něco podnik bylo by to jen dobře!

                                                                                                zdravim!     Jindra
« Poslední změna: Leden 16, 2010, 03:12:16 pm od GALLEN77 » Zaznamenáno
brouca



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Leden 17, 2010, 07:22:37 pm »

Cau Jindro, ja jsem tez v Basileji, co takhle zajit na kafe? Petra
Zaznamenáno
GALLEN77



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #3 : Leden 17, 2010, 09:09:07 pm »

Ahoj Petro,určitě můžem! Jsem tenisový trenér a trénuju do večera, ale třeba v pátek, nebo v so večer to neni problém. Můžu vzít i kamaráda - taky čecha.

                     Kontakt na mě je  078 935 53 23                              
                                                                                                         Měj se Jindra
« Poslední změna: Leden 17, 2010, 09:42:29 pm od GALLEN77 » Zaznamenáno
Eva M



Karma: 1
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Únor 10, 2010, 09:21:09 pm »

Ahoj Reni, podivej se na Facebook "Cesky sraz v Zurichu". Minuly patek jsme se sesli (asi 20 lidi).

Zdravi

Eva
Zaznamenáno
lunic



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #5 : Únor 17, 2010, 11:22:05 am »

ahojky lidicky,
 ja jsem taky od basileje, a tady ty srazy uz nejaky ten rok nefunguji.

preji  vsem krasny den

zuzka
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #6 : Březen 17, 2010, 02:50:36 am »

tak zrh docela srazově funguje, ten co zminovala eva jsem bohuzel nestihnul. Ale ten 6.3 uz ano, a to tam bylo také kolem 18-20lidicek.. Minuly vikend pak byl jeden soukromejsi kousek od winti (asi 13-14 party people, zase jina skupinka), a tenhle vikend v sobotu je dalsi (tam pocitam bude zase k te dvacitce).. Krome toho mivame jeden dalsi kazdou stredu, kousek od zrh letiste. Tam to byva tak 8-10 osůbek, chodime nejdrive do bazenu, a pak doplnit hromadne energii a pokecat:-)
Reni v jake CH casti jsi/budes? Zapalené organizatorské posily jsou vzdy vítane/žádané :-)
Zaznamenáno
Martin12



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Březen 18, 2010, 01:53:25 am »

Ahoj,
pracuji v Meilenu, moc tu nikoho neznam a rad bych se nejakeho srazu v ZH zucastnil. Kde muzu zjistit
kdy a kde se srazy poradaji? Diky

Zdravi
Martin
Zaznamenáno
FordP



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #8 : Červen 30, 2011, 06:37:28 pm »

Rad se zucastnim kazdeho srazu. Uz mi ta kazdodenni nemcina leze na mozek Úsměv
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #9 : Červen 30, 2011, 11:09:06 pm »

Ten dalsi sraz pro Basel by se mel zoorganizovat tady v Baselbietu. Dost bolo basel-centrismu ;-) V Lieschtel na namesti ;-)

Ale je ted stejne nebudu mit na spolkovou cinnost moc cas, prijede mne dlouhodobeji navstivit priatelka, a ona si moc cesky nepokeca. A nadto vyrazim(e) po okolnich zemich na dovolenou nakumulovanou (v mem pripade) za skoro dva roky, to jsou v podstate skoro prazdniny ;-)



Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |