Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Parkování v Mnichově (blízko letiště)  (Přečteno 22725 krát)
gamin



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Duben 11, 2010, 03:43:05 pm »

Ahoj, poradíte mi, jak je to s parkováním mimo centrum v Mnichově. Když nechám auto 14 dní v Ismaningu, Unterföhringu nebo Oberföhringu (poblíž s-banh na letiště) venku na ulici, hrozí mi, že skončí na odtahovém parkovišti? Nechce se mi platit těch cca 60 éček v parkhausu.
Díky za informace Michal
« Poslední změna: Duben 11, 2010, 04:23:50 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Duben 11, 2010, 04:28:58 pm »

Pokud bude na neplaceném místě a správně zaparkováno tak odtah nehrozí.

Podobné téma: http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=3261.0
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Duben 11, 2010, 05:40:06 pm »

No, pozor na to... Jak se zda, dlouhodoba nepritomnost pred odtahem, resp. jeho naklady, muze chranit v CR, v Nemecku ale, tak jsem to aspon nedavno cetl, se prenosne znaceni dava nejake 3 dny pred zacatkem platnosti a pocita se s tim, ze clovek je schopen do dvou dnu reagovat. Doporuceni - mit nekoho, kdo se obcas u auta stavi a pripadne ho preparkuje.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |