Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zimmer frei 230 eur  (Přečteno 49092 krát)
petrXY



Karma: 1
Příspěvků: 26



« : Únor 24, 2007, 02:41:29 pm »

Pokoj na koleji v Kieferngartenu, 230 eur, 1.3.-30.3.2007. Davide sorry, ze to pisu sem, ale nejak jsem nemel trpelivost hledat, jak se da pridat vzkaz do konkretniho fora, v tomhle pripade o bydleni  Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Únor 26, 2007, 02:00:58 pm »

Vzdyt to mas ve foru o bydleni...:-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Únor 26, 2007, 02:04:28 pm »

Cau Viktore, má, protože jsem mu to už přemístil
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Únor 26, 2007, 05:47:28 pm »

Jojo, to ne napadlo taky, ale presne ve chvili, kdyz uz si to prispevek svistel po dratech. Mohls ten prispevek poeditovat, aby to bylo jasne. :-)
Mimochodem, co je to za ochranu proti castemu odesilani prispevku - jsem v diskusi, chci odpovedet, prihlasim se, napisu, odeslu - a co dostanu - "od vaseho posledniho prispevku uplynulo mene nez 40 sekund", coz neni pravda...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Únor 27, 2007, 02:11:21 am »

Cau Viktore,
já vím, že jsem to mohl upravit, ale mám toho moc, ještě jsem nestačil ani upravit všechny články po převodu na utf-8. Jestli chceš tak můžeš dělat moderátora a třeba občas něco opravit/přesunout.
To s těmi 40ti sekundy je nastaveno proti spammerům. Vážně jsi předtím nic neposlal ani needitoval? Trošku jsem to snížil ... nekliknul jsi náhodou v prohlížeči na zpátky, něco editoval a dal znovu uložit? Tím se to totiž uloží jako nové téma, už se mi to taky stalo. Pokud chceš editovat aby nebyla vidět změna, tak je to zatím nastaveno do 30 sekund po zapsání příspěvku.
David
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #5 : Únor 27, 2007, 02:45:48 pm »

já vím, že jsem to mohl upravit, ale mám toho moc, ještě jsem nestačil ani upravit všechny články po převodu na utf-8.
No, děláš tady stejně obdivuhodný job. Jestli můžu občas s něčím pomoct, samozřejmě rád.
Napíšu Ti mail nebo pm.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |