Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci  (Přečteno 54277 krát)
slava



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Červenec 22, 2010, 09:32:33 pm »

Zdravím. Jsem s přítelkyní ve Švýcarsku a hledám práci. Přítelkyně tu pracuje,ale já mám problém něco najít. Jde o to,že v agentůrách které nabízejí práci požadují pracovní povolení a to já nemám. Nevíte někdo o nějaké práci kde by mě mohli zaměstnat a vyřídit pracovní povolení,jsem ochoten dělat cokoliv.Jsem v kantonu Bern kousek od Bielu,mám auto,dojíždění není problém. Děkuji
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Červenec 22, 2010, 10:47:15 pm »

Cokoliv neni vhodny pojem, cokoliv urcite nemuzes delat. Agentura taky potrebuje vedet jake mas vzdelani popr. alespon s cim mas konkretne zkusenosti.
Jak jsi kontaktoval agentury? Telefonicky jsi jim sdelil ze jsi ochotny delat cokoliv nebo jsi jim poslal oficialne zivotopis s zadosti? Vzory pro zivotopis a zadost najdes vlevo ve wiki.
Zaznamenáno
slava



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Červenec 22, 2010, 11:01:52 pm »

Byl jsem tam osobně se všemi potřebnými dokumenty,ale jak říkám,je problém s tím pracovním povolení.
Zaznamenáno
stouracek



Karma: 9
Příspěvků: 74


« Odpověď #3 : Červenec 23, 2010, 09:04:28 am »

"jsem ochoten dělat cokoliv" je opravdu hodne obecne. Napis aspon jake mas vzdelani, jestli mas praxi v nejakem oboru apod. 
Zaznamenáno
slava



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Červenec 23, 2010, 05:06:25 pm »

Mam elektro průmku. a praxi žádnou,byl sem tři roky v armádě.
Zaznamenáno
Balae



Karma: 1
Příspěvků: 11


« Odpověď #5 : Červenec 24, 2010, 06:16:44 pm »

Ahoj, proc pres agenturu? Muzes si praci sehnat i sam, jakmile ti nekdo da prac. smlouvu, pujdes se s ni prihlasit na obecni nebo mestsky urad a na zakl. prac. smlouvy ti automaticky bude prideleno prac. povoleni.jen neni nikdy jasne,ktere povol to bude,ale vetsinou se dava B.
Zdravim
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #6 : Červenec 25, 2010, 05:22:49 pm »

jenze ted ti pracovni povoleni "nikdo" neda!!! to je ten problem! sou plne kvoty a i kdyz sme nebyli v EUbylo vpodstate lehci sehnat praci jako ted! ted chcou strasne mooooooooooooc veci aby ti to povoleni dali! bohuzel, postesti se jen malokomu!  Smutek
Zaznamenáno
mako.x



Karma: 0
Příspěvků: 10



« Odpověď #7 : Červenec 27, 2010, 06:54:18 pm »

Caute.Ja som si 10 mesiacov odmakal na jednej farme u dementného farmára s L povoleným.Potom som si našiel inú farmu bol som sa prihlásit na úrade a oni mi dali povolenie skupiny B čo som bol velmi prekvapený tak pomali pozerám po inej práci ako na farme ja to ozaj tvrdé!
Zaznamenáno

v pohode
Tom_Bern



Karma: 1
Příspěvků: 18



« Odpověď #8 : Červenec 28, 2010, 04:18:45 pm »

kdyz se ti to podari, tak gratuluji..je to vazne tezke...ale snad od dubna pristiho roku by to melo byt jeste vice easy...tak kdyztak cekat
Zaznamenáno
slava



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #9 : Červenec 28, 2010, 10:48:53 pm »

Od dubna?? a v čem to bude lehčí??
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #10 : Červenec 30, 2010, 03:47:04 pm »

od 1.5.2011 je prislibeno otevrit pracovni trh pro nas pro EU8 za stejnych podminek jako stara EU (nemecko, francie atd.), ale clovek na to nemuze spolehat!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |