Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam bydleni pobliz Zürichu, mozno i jako spolubydlici, specha  (Přečteno 24182 krát)
Blanch



Karma: 4
Příspěvků: 22



« : Červenec 25, 2010, 11:49:05 am »

Ahojky krajane!
Nevite prosim nekdo o nejakem 1-2 Zimmer Wohnung pobliz Zürichu, nebo o nekom, kdo shani spolubydliciho, resp. spolubydlici? Docela to specha, takze budu vdecna za jakekoliv info ci kontakt. Moc dekuji!!!

Blanch
« Poslední změna: Červenec 25, 2010, 01:12:12 pm od David » Zaznamenáno
Denis



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Srpen 02, 2010, 12:11:56 pm »

0774150957   Ahoj , kamarad svycar by neco mnel ,,v zurichu
Zaznamenáno

Denis
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #2 : Srpen 05, 2010, 07:33:32 pm »

Ahoj Blaaaanch:-)
Je to jeste aktualni? Kolega svycar shani podnajemnika, je to 3+1 a stavajici spolubydlici mu odjizdi do iranu na pulrocni dovcu :-)
Je to v zurichu, kousek od Hubertusu...
je to normalni slusnej kluk - pracoval se mnou jako programator...
vic info (cena atd) nevim, jen jsem mu slibil ze se poptam po okoli po slusnem najemnikovi:-)
U nej to taky celkem specha - od stredy mu tam chodej prohlidky, a on sam chce dat finalni rozhodnuti zacatkem pristiho tydne...
Tak kdybys mela zajem si to s nim probrat, tak mi pls smskni na 079 6559095, a ja ti preposlu kontakt na nej...
Ahooooj vasek
Zaznamenáno
Blanch



Karma: 4
Příspěvků: 22



« Odpověď #3 : Srpen 07, 2010, 12:30:16 pm »

Ahoj Vasku:-)

Dekuju moc za info!!! Skoda ze ti kamarad nerekl driv... Bohuzel jsem byla nucena to resit okamzite, takze bydleni momentalne mam. Kazdopadne jeste jednou diky!!!

Hezky slunecny den

Blanka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |