Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Někdo z okolí Basileje  (Přečteno 29269 krát)
zabha



Karma: 2
Příspěvků: 9



« : Červenec 31, 2010, 12:46:28 am »

Někdo na pokec, pivko akce atd. v okolí Basileje? dejte vědět,...
Zaznamenáno
GALLEN77



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #1 : Srpen 09, 2010, 09:40:14 pm »

Ahoj, jmenuju se Katerina a bydlim s pritelem v primo v Basel-Stadt.. hledam tu praci, zatim sem nic nesehnala, tak mam porad volno..tak kdyby si chtela, tak mi muzes napsat mail na mokraKaterina[zavináč]seznam.cz, muzem nekam vyrazit treba i na kole, nebo jen tak Úsměv tak se mej pekne, at se dari! ahoj Úsměv
Zaznamenáno
OndrejZ



Karma: 0
Příspěvků: 13


ETH Jaro 2010


« Odpověď #2 : Srpen 26, 2010, 12:04:51 pm »

Ahoj holky Úsměv Jsem sice z Curychu, ale takových Cechu a Slovaku je v Baselu a Vy tu jeste hledáte online? Pár chodí "k Medvedovi", nekteri jsou zase v hospudce "Sonne". Kdyztak se ozvete. Na kafco, pokecání, nejaký pochod'ácek - nebo na Facebook je "nás" taky hodne Úsměv zatím cauky a mejte se fajne, Ondra
Zaznamenáno
Vaud



Karma: 4
Příspěvků: 48



WWW
« Odpověď #3 : Září 13, 2010, 07:07:08 pm »

bar Sonne by se měl vyznačit na mapě - něco tak šílenýho jsem nikde jinde neviděl (ale pokaždý jsme tam šli znovu)
Zaznamenáno
zabha



Karma: 2
Příspěvků: 9



« Odpověď #4 : Září 13, 2010, 07:49:33 pm »

Bar Sonne....k tomu by měli rozdávat i návod použití a při odchodu by na baru měli kolikrát darovat nové játra...to je fakt unikátní záležitost:D...jen pro ty odvážné:D
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #5 : Září 15, 2010, 11:10:54 pm »

wooow, to zni dooost lakave! :-D 
zařazuju do osobniho seznamu "a must see" in CH :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |