Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam nekoho v okoli Luzernu  (Přečteno 21048 krát)
smisek



Karma: 0
Příspěvků: 20


« : Srpen 15, 2010, 07:23:48 pm »

Hledam nekoho v okoli Luzernu. Na pokec, na kafe,.... Úsměv
« Poslední změna: Srpen 15, 2010, 07:24:34 pm od David » Zaznamenáno
Vaud



Karma: 4
Příspěvků: 48



WWW
« Odpověď #1 : Srpen 16, 2010, 12:21:44 pm »

Jednou jsem si dopisoval s nejakou anonymni Hankou a pak se z ni vyklubala 78leta patolozka, co me zvala na prohlidku pitevny. Mozna se chytne vic lidi z Luzernu, kdyz o sobe neco napises :-).  Pokud vypadas jako Keira Kneightley (a jsi holka - ta druha podminka je taky dost dulezita), tak nebude problem vypravit z Curychu autobus zajemcu o hot reffreshing beverages v Tve laskave spolecnosti. Jen tak radim...
Zaznamenáno
Yanna



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #2 : Srpen 26, 2010, 12:03:06 pm »

Ahoj,
ja bydlim v Goldau, do Luzernu jezdim za praci. Taky tu hledam nekoho na pokec a kafco. Neco malo o me:
Jmenuju se Jana, je mi 24 let a jsem z Brna. Ve Svycarsku jsem teprve chvili. Mam ted docela hodne casu,tak se mi to hodi kdykoliv. Dej mi vedet na email janibuchi[zavináč]yahoo.com
Pa
Zaznamenáno
stouracek



Karma: 9
Příspěvků: 74


« Odpověď #3 : Srpen 26, 2010, 02:01:23 pm »

Jeeee, v Goldau jsem byl v nedeli s rodinou v Tierpark (pekne jsem si tam spalil oblicej a krk) ...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |