Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Aerobic v Mnichově bez "Mitgliedschaft"  (Přečteno 31940 krát)
Lucka5



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Srpen 18, 2010, 08:25:08 am »

Ahoj, nemohl by jste mi nekdo poradit,kde je v Mnichove aerobic,ale bez toho abych si musela preplacet karticku na mesic
« Poslední změna: Srpen 23, 2010, 12:10:47 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Srpen 23, 2010, 12:37:42 pm »

Kdysi to pěkně šlo v Olympiaschwimmhalle. V květnu 2010 ale zrušili systém bez předplacení a aerobic a jiné fitness kurzy jsou jen na roční předplatné. http://www.swm.de

Ale jeden tip bych měl, každý rok od května do konce září je v parcích zadarmo gymnastika

« Poslední změna: Červen 18, 2013, 10:00:04 pm od David » Zaznamenáno
Jana1891



Karma: 2
Příspěvků: 60



« Odpověď #2 : Srpen 23, 2010, 04:53:25 pm »

Ahoj, taky jsem se po necem podobne pidila a nic nenasla. First fitness nabizi na otestovani den zdarma, tak jsem se alespon dopidila ceny, ktera mne sokovala, chteli 800 na rok, s tim, ze muzu vsechno vyuzivat kazdy den. Coz v men priüade je blbost, nestravim nikdy tolki hodin tam, aby se mi to oplatilo. Sokol nabizi kazde pondeli qerobik, ale to od nas daleko , tak jsem se o to ani moc nezajimala. Pak jsem jeste nasla spolky, ti jsou o hodne levnejsi 100-120 za rok, jednou tydne aerobick, jeste jsem se neprihlasila, protoze maji  o prazdninach zavreno.
Zaznamenáno
Michelle



Karma: 35
Příspěvků: 173



« Odpověď #3 : Srpen 23, 2010, 06:40:24 pm »

Ahojky,
doufam, ze jste jeste neztratili nadeji! Mnichovsky Schul- und Kulturreferat organizuje kazdorocne velke mnozstvi kurzu, mezi kterymi se objevuje temer vzdy i aerobic.
Kazdy z nabizenych kurzu se da navstivit jenom jednou, aniz byste se museli zapisovat na nejakou delsi dobu. Plati se pomoci tzv. Sportsmarken (1Sportsmarke/2,50Euro). Ty se daji koupit napr. na Rathaus v Infocentru nebo München-Ticket.
Tady posilam odkaz na stranku, kde se da vzdy stahnout i program (pod odkazem Programmheft). Bohuzel ted je k dispozici jen prazdninovy program, ve kterem zrovna aerobic neni. Ale od zari/rijna se tam zase 100% objevi.
http://www.muenchen.de/Rathaus/scu/sport/angebote/freizsport/376801/index.html
(Podrobne informace stoji v tom programu).
Cauky
Misa
Zaznamenáno

Misa
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Srpen 23, 2010, 07:41:37 pm »

Míšo, to je ale pro mládež do 16ti let  Škleb
Zaznamenáno
Michelle



Karma: 35
Příspěvků: 173



« Odpověď #5 : Srpen 24, 2010, 05:59:46 pm »

Jo aha, to jsem si nevsimla. Ale to nevadi, to je jen Ferienprogramm, Jinak cely program od zari bude pro dospele. Sama jsem na nekolika kurzech byla (aerobic, spinning atd.). Zadne deti tam nebyly Úsměv
Jen trosku pockejte  Mrknutí
Zaznamenáno

Misa
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |