Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Socialny byt v Mnichove  (Přečteno 20141 krát)
Rasty



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Srpen 23, 2010, 04:02:45 pm »

Zdravim vsetkych krajanov,
chcem sa spytat ci nahodou nema niekto skusenosti so socialnymi bytmi, ako to vlastne je?. Dnes som bol na socialke, dali mi papiere a tym to haslo. Dotycna nebola velmi zhovorciva. Po nakuknuti do papierov som zistil, ze tomu ho.no rozumiem, moja nemcina je fakt asi slaba. Dalsia moznost pre mna je prenajat si byt a ziskat prispevok na byvanie, aj na to som dostal papiere ale opat som s dotycnej damy nedostal vela info. Nevie niekto v akej vyske prispievaju??
Za kazde info budem vdacny :-)
Zaznamenáno
Jana1891



Karma: 2
Příspěvků: 60



« Odpověď #1 : Srpen 23, 2010, 04:36:40 pm »

Ahoj, moc ti  nepomuzu jen trochu. Mame byt, ten mesmi prekrocit nejaky limit plochy v metrech ctverecnich na osobu (y),ktere v nem maji byvat, a nesmi byt ani moc drahy, tam je take nejaky limit. Pani , co v tom byte bývá, nám neplatí nic, celý nájem nám chodi od uradu. Jen nedoplatky za vyuctování nam plati. Ma se to nejak zmnit, ze teplo uz nebude socialka platit, ale nevim to presne...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |