Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ceske a slov. tv (i kdekoli na svete, bez satelitu)  (Přečteno 38700 krát)
dxmichael



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Září 15, 2010, 10:14:32 pm »

Nabizim pristup k jedinecne sluzbe : prijem ceskych a/nebo slovenskych programu kdekoli na svete, bez satelitu, prez internet. Prijmate prave programy ( CT, Novy, Primy, Barrandov, STV, Markiza, JOJ, JOJ plus a mnoho jinych ), tak jak je vidi lide v Cesku, bez zadneho omezeni.
Obrazova a zvukova kvalita a spolehlivost je velmi dobra, k nesrovnani s jinymi poskytovateli. Je mozne i HDTV. Staci vam rychly internet a pocitac, nebo mobilni telefon jako napr. iPhone, nebo jiny s Android nebo Symbian atd.
Tohle je idealni nabidka pro lidi, kteri bydli daleko od domova ( v Evrope, Americe, Asii atd...), nebo si nechteji, nebo nesmi poridit satelit. Tato sluzba funguje i kdyz jste na dovolene, staci si sebou vzit laptop a mit rychle internetove spojeni.

V pripade zajmu a otazek se me ozvete na email mpod[at]sunrise.ch . Muzete si celou sluzbu live vyzkouset jak funguje s vasim pocitacem a internetem.

Mimo tuhle sluzbu delam profesionalni montaze satelitu pro ceske, slovenske a jakekoli jine svetove programy. Provadim kompletni poradenstvi a servis co se tyce satelitu, televizi, domacich kin, pocitacu atd.

Michael.
« Poslední změna: Září 15, 2010, 10:20:40 pm od David » Zaznamenáno
stouracek



Karma: 9
Příspěvků: 74


« Odpověď #1 : Září 16, 2010, 11:01:53 am »

Neni to nahodou trosku nelegalni?
Zaznamenáno
dxmichael



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Září 17, 2010, 12:07:04 am »

Ahoj stouracku. Jestli zijes ve Svycarsku ( nebo kdekoli jinde nez v Cesku nebo na Slovensku ) a prijmas ceske programy prez satelit, tak urcite vis ze je ilegalni uz jen vyvezt a pouzivat tu kartu (kterou k tomu prijmu prez satelit potrebujes) do zahranici... Moje sluzba ilegalni neni a casto je to jedina moznost jak se cesti a slovensti obcane zijici v dalekem zahranici muzou divat na svoje domovske programy !
Jestli jeste nemas ceske a slovenske programy prez satelit, tak Ti rad legalne namontuji satelit i s kartou ( kterou legalne v Cesku koupim a ilagalne vyvezu ) aby Ti vse fungovalo jak ma. Je to bezna praxe a nikdo se nad tim nazabyva a nestourackuje v tom...ani provozovatele tech karet...
« Poslední změna: Září 17, 2010, 12:11:12 am od dxmichael » Zaznamenáno
stouracek



Karma: 9
Příspěvků: 74


« Odpověď #3 : Září 17, 2010, 06:10:00 am »

Ja vim, ale zastourat jsem musel (mam na to jmeno). Myslim, ze se tady urcite par zajemcu o ten stream najde. Ne kazdy si muze doma namontovat satelit. Funguje to taky s iPad?
Zaznamenáno
dxmichael



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #4 : Září 17, 2010, 09:00:57 am »

:-) v poradku. Funguje to s iPhone, s Symbianama (Nokie) , Android, Windows mobile, Palm a Blackberry.
S iPad to funguje taky, je to ta stejna App co je pro iPhone - pokud jsem to spravne rozumel... Sam jsem to ale zkousel jen na me Nokii s Symbianem a jsem spokojen.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Září 17, 2010, 05:50:09 pm »

1. Napiš rovnou co nabízíš
2. Soukromou inzerci můžeš napsat do fora jednou a ne na všechny portály
3. CAPS LOCK není v nadpisu povolený
« Poslední změna: Září 17, 2010, 05:55:51 pm od David » Zaznamenáno
dxmichael



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #6 : Září 17, 2010, 09:16:20 pm »

[zavináč]David: 1. Nabizim ceske a/nebo slovenske programy prez satelit a nebo ( tomu kdo nemuze / nesmi / nechce mit satelit ) po internetu. 
2. a 3. Promin, nevedel jsem to, nikde jsem necetl ze se takove veci nesmi...
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #7 : Září 17, 2010, 09:46:47 pm »

Několik odkazů na českou a slovenskou televizi přes internet je vlevo ve wiki. Takže pokud máš nějaký další web nebo něco oficiálního tak to tam přidej, rád bych věděl o co se jedná. Výhoda pro tebe, bude to zároveň viditelné na všech portálech.
Zaznamenáno
dxmichael



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #8 : Září 17, 2010, 11:14:17 pm »

To, co nabizim ja, nema zadny odkaz, zadne webove stranky. To je ryze moje sluzba a neni to srovnatelne s nicim co je uvedeho na "Média CZ+SK TV". Ja nenabizim archiv ruznych programu na kterym se muzete den po odvysilani divat na ruzna porady a nebo sport ! Ja nabizim normalni nicim neomezene ceske programy tak jak jsou - bud prez satelit a nebo prez internet. Kdokoli si to zkusi, tak pochopi. Bylo by fajn kdyby tohle bylo videt na vsech portalech, hlavne kuli tomu prijmu prez internet... Jak to mam udelat ?
« Poslední změna: Září 17, 2010, 11:44:44 pm od dxmichael » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |