Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Otevreni pracovniho trhu od kvetna 2011 ?? (Kt Solothurn)  (Přečteno 25472 krát)
Katuschka



Karma: 0
Příspěvků: 11



« : Září 18, 2010, 07:00:40 pm »

Ahoj,

Nemate prosim nekdo presnejsi informace k otevreni pracovniho trhu od kvetna 2011 ?
Na doc pod linkem nize z dubna 2010, strana 17 stoji 30.4.2011, ale slysela jsem, ze by se to mohlo i protahnout. Na webu jsem se na toto tema niceho napomocneho nedoklikala...
http://www.bfm.admin.ch/content/dam/data/migration/publikationen/swissemigration/broschuere-swissemigration-e.pdf

A je tu nekdo z kantonu Solothurn ?

Diky predem! Úsměv
Kata
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #1 : Září 19, 2010, 05:47:36 pm »

ja osobne se k tomuto stavim skepticky, nespolehala bych na to otevreni, nezamestnanost je porad a sami by se ohrozili! uvidime!!!
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #2 : Září 19, 2010, 05:48:29 pm »

a kde v kt. solothurn budes? ja jsem na hranicich aargau, solothurn...
Zaznamenáno
Katuschka



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #3 : Září 21, 2010, 11:00:18 am »

Ahoj, psala jsem do Solthurnu na migracni, snad odepisou.
Na druhou stranu si rikam, ze zavazky vuci EFTA/ EU a nemuzou to prodluzovat do nekonecna.
Uvidime Úsměv
Budu asi Grenchen anebo Solothurn, prace je v Grenchen, jeste nevim, kde se mi chce bydlet Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |