Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Navštěvuje někdo divadlo v Mnichově?  (Přečteno 33131 krát)
Jana1891



Karma: 2
Příspěvků: 60



« : Listopad 15, 2010, 07:58:11 pm »

Ahoj, je nekdo, kdo navstrevuje divadlo? Manzel na to neni - nanejvýs Holiday on Ice. Taky cenove je to drazsi nez u nás (CR) a o Klubu mladych divaku ani nemluve, ale presto bych nekam rada zasla. Samotne se mi nechce. Rada bych se zasla podivat treba pak i v kvetnu na Rusalku- bude v cestine s titulkama. Jana
« Poslední změna: Listopad 15, 2010, 09:20:28 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Listopad 15, 2010, 09:28:05 pm »

Já jsem už párkrát byl a vřele doporučuju. Naposledy jsem navštívil Staatstheather am Gärtnerplatz. Víc se mi ale líbilo v Bayerische Staatsoper. Normální ceny mi nejsou známy, pro studenty to stálo jen asi 10 Euro Úsměv
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #2 : Listopad 16, 2010, 12:05:53 am »

My uz taky parkrat byli a o te Rusalce jsme se bavili nedavno. 
Kdyz najdes neco zajimaveho, tak se ozvi.
Zaznamenáno
ivca.b



Karma: 0
Příspěvků: 24



« Odpověď #3 : Listopad 16, 2010, 04:19:14 pm »

Ahoj,

Na Rusalku jsem cetla pomerne tvrdou kritiku - inscenace se nese v duchu srovnani pribehu Rusalky s pribehem Josefa Fritzla - a autor kritiky byl toho nazoru, ze to dost skripe.

Jinak planuji na 9. prosince (ctvrtek) zajit do Rezidenztheater na Thomas Bernhard: U cile (Am Ziel), listky 21,5E. Nechcete se pridat?

Recenze na tu Rusalku zde: http://www.operaplus.cz/2010/10/rusalka-v-mnichove-jsem-ted-volna.html
I kdyz.. kdyz si to ctu tady, tak ta Rusalka by preci jen stala za to.. at vidime, jak ze to vypada moderni divadlo

Iva
« Poslední změna: Listopad 18, 2010, 05:36:33 pm od ivca.b » Zaznamenáno
Jana1891



Karma: 2
Příspěvků: 60



« Odpověď #4 : Listopad 16, 2010, 10:49:34 pm »

Ahoj Ivco, rada se pridam. Mate uz listky? Jestli ne a budes je kupovat, tak kup prosim i jeden pro mne. Budu se moc tesit, ahoj Jana
jana.popp[zavináč]alice-dsl.net
Zaznamenáno
Jules
*** JV ***



Karma: 0
Příspěvků: 25



« Odpověď #5 : Listopad 17, 2010, 10:37:05 pm »

Ahoj Jano,

do divadla a na koncerty v Mnichově chodím, ale tu místní Rusalku by mé operní, spíše konzervativní srdce asi nepřežilo Jsem v rozpacích
Raději na ni půjdu o Vánocích do Státní opery v Praze ...  Úsměv
Ale jinak se můžeme někdy domluvit, občas mívám podobný problém, že bych šel na nějaké představení nebo koncert, ale nemám s kým.

Jarda
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |