Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám bývalého spolužáka ....  (Přečteno 29387 krát)
FATR



Karma: 0
Příspěvků: 9



« : Leden 17, 2011, 01:46:31 pm »

Hledám bývalého spolužáka z opavské strojní průmyslovky Petra Sekaczka (věk 40let), který již několik let žije v Mnichově. Bohužel všechny kontakty co jsem na něj měl selhaly! (handy, email ani již nebydlí na adrese, kterou mi před pár lety dal a sice v Leopoldstrasse). Pokud ho někdo znáte prosím ozvěte se mě nejlépe formou emailu fatr.r[zavináč]seznam.cz nebo na tel.č: +420777251355 případně jej upozorněte na tuto úžasnou streánku www.germany.cz  Chci jej zkontaktovat z důvodu školního setkání čtyřicátníků.  DĚKUJI !!! Roman
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Leden 17, 2011, 01:55:49 pm »

Romane,

tak Petra neznam.

Ale proč píšu, klikni na www.germany.cz nahoře na černé liště na München a dostaneš se na www.mnichov.de  Mrknutí
« Poslední změna: Leden 17, 2011, 01:56:56 pm od David » Zaznamenáno
marcel



Karma: -2
Příspěvků: 19


WWW
« Odpověď #2 : Leden 19, 2011, 09:43:30 am »

moc ti neradim ale zde ne nemecky telefoni seznam
http://www.teleauskunft.de/
jinak hledat facebook atd..
Zaznamenáno
FATR



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #3 : Leden 19, 2011, 06:01:02 pm »

Děkuji za radu Marcelovi, ale tel.seznam i soc.sítě facebook a twitter jsem už zkoušel leč bezvýsledně! Davide a tebe jsem moc nepochopil. Stránku Mnichov.de taky projíždím, ale se stránkou germany.cz se dle mého laického pohledu příliš neliší .... myslím tím příspěvky atd ... nebo se snad pletu? Díky za odpověď! Roman
Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #4 : Leden 22, 2011, 10:13:55 am »

Zkus se obratit na Einwohnermeldeamt v Mnichove. Myslim, ze za nejaky poplatek by ti meli sdeit adresu, kde je trvale hlasen.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |