Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kina v Mnichove  (Přečteno 27380 krát)
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« : Květen 01, 2007, 02:29:36 pm »

Ahoj,
nevi nekdo kde jsou v Mnichove levna kina? Ja znam dve - na Münchner Freiheit a v Dachauer Str.,vstup 4,50. Znate jeste neco podobne, taky levne?
Zaznamenáno
nevermind



Karma: 0
Příspěvků: 32



« Odpověď #1 : Květen 03, 2007, 07:56:47 am »

http://missingimage.de
nejlevnejsi (1.50€) domaci "kino"* v okoli..

a vyber maji skvely.. zadne "beckovky", ale vetsinou nezavisle filmy z celeho sveta .. vitezove festivalu jako Sundance,Cannes,Berlinale ..apod..
-ale je treba umet anglicky hodne filmu nema nemecke titulky (o Cestine ani nemluve)..
ale treba takovy Kolja... chtel jsem, aby ho pro jednoho  nemeckeho kamarada.. nemeli ho; tak jsem se o nem zminil a do 2 tydnu ho (zdarma) doobednali.. :-)
Tomu rikam sluzby zakaznikum!

Dan

jeste jeden Tip: missingimage.de + clone DVD = "unschlagbar kombination"
« Poslední změna: Květen 03, 2007, 08:40:59 am od nevermind » Zaznamenáno
janka173



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #2 : Květen 27, 2007, 10:46:23 am »

A ktore je to v Dachauerstrasse?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Červen 09, 2007, 03:28:28 pm »

http://missingimage.de
nejlevnejsi (1.50€) domaci "kino"* v okoli..
Jestli ale spravne ctu, je toto pujcovna DVD, nikdo tam nepromita. Pokud se mluvi o pujcovnach DVD, je v Mnichove treba retezec samoobsluznych pujcoven Cinebank - DVD stoji na tri hodiny asi Euro, jeden den v tydnu je "happy day", za polovic. Je ale potreba tam jednou prijit v kratkych "urednich hodinach" a registrovat se. To stoji jednorazove nejaky poplatek...tusim, ze dokonce 20 EUR, nevim, uz je to dlouho, co jsem se naposledy registroval. Je to fransiza, takze jednotlive pujcovny patri ruznym provozovatelum, nejde jen tak prechazet mezi provozovnami. Nektere z nich maji i online pristup., i kdyz webove rozhrani je mizerne.

Co se levnych kin tyce, obavam se, ze uz o zadnem nevim...jedine, ceho si obcas vsimnu je promitani v nejake aule TUM, vstup je pak nejake 2,50. Letaky byvaji v menze. adresu ten nemuzu najit. Co jsem ale slysel, byva to obcas dost narocne, lide jsou veseli a hlucni...ne nutne atmosfera pro kazdeho.
Pri hledani odkazu na toto promitani jsem ale nasel napriklad toto forum - http://portal.mytum.de/foren/krimskrams/UserBoard_20031031_100648/UserBoard_20031031_100648_20031104_134817 - nekdo se pta presne na to same jako zdejsi tazatel je tam par odpovedi - napriklad 4,50 v Kintotag v Mathäser.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |