Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Obycejne kolo na jezdeni do práce v Mnichove?  (Přečteno 28058 krát)
dasty



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Květen 24, 2011, 07:22:10 pm »

zdravim!!! za kolik prosím vás seženu nejaké obycejne kolo na ježdeni do práce v Mnichove??? existuji tam nejake bazary a nebo sportovni second-handy??? da se tam treba koupit kolo do 100 eur nejake??? moc díky za odpověd.
Zaznamenáno
Michelle



Karma: 35
Příspěvků: 173



« Odpověď #1 : Květen 24, 2011, 08:29:29 pm »

Ahoj,
nevim, jestli je to jeste aktualni, ale pred nekolika roky jsem si koupila pouzite kolo u Radlbauer. Obcas mivaji i vyprodej a pak slevni i pouzita kola na velmi nizke ceny. Moje kolo tehdy stalo asi 40 Euro: http://www.radlbauer.de/gebrauchtraeder.html
Jezdila jsem na nem nekolik let. Stoji za to se tam podivat.
Misa
Zaznamenáno

Misa
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #2 : Květen 24, 2011, 09:48:10 pm »

Ahoj.

Radlbauer je stale aktualni, kdyz si u nich nekdo koupi nove kolo a necha jim sve stare, tak ho prodaji za hubicku. Pokud to neni vylozeny vrak. Pokud bys tam vsak neuspel, tak jeste zkus nejaky Flohmarkty, obcas i tam neco sezenes. Zkus do vyhledavace zadat "Flohmarkt München", urcite ti to neco najde (misto a doba konani). Co bys taky jeste mohl zkusit, jsou noviny: TZ, Sdeddeutsche Zeitung, Wochenblatt...atd., i tam obcas nabizeji kola a kolikkrat dokonce darem.
Zaznamenáno
TomBass
hladam pohodovych ludi na sport, hudbu, travenie volneho casu



Karma: 0
Příspěvků: 22



« Odpověď #3 : Květen 25, 2011, 03:57:04 pm »

zdravim,

na porovnanie by som pripadne odporucil pozriet aj sekac na Nymphenburgerstrasse pri kine ...

http://www.secondhand-sport.de/gebrauchtraeder.html

tiez odkupuju stare bicykle a do 100 EUR sa tam da najst cosi Úsměv

s pozdravom,

Tom
Zaznamenáno

sine ira et studio, Tom
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |