Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Alpha job - zkušenosti s touto agenturou?  (Přečteno 22320 krát)
cenda



Karma: 0
Příspěvků: 17


« : Červenec 05, 2011, 05:30:51 pm »

Zdravim
ma nekdo zkusenosti s agenturou ALPHA JOB
a nejakou pi Benesovou?
Slibili praci a nestalose.
Pani chtela 4chf s hodiny,kdyz to zjistila tak zacli potize
agentura pro me najednou nema praci.
Kdyby nekdo o necem vedel? Bydlim ve Winterthuru.
email dstejskal79[at]gmail.com nebo 0762226480
Moc dik za pomoc
« Poslední změna: Červenec 23, 2011, 07:52:40 pm od David » Zaznamenáno
Zdislav



Karma: 0
Příspěvků: 5



WWW
« Odpověď #1 : Červenec 23, 2011, 08:50:46 am »

Pracuji u Alpha Job dva měsíce díky p. Benešové, která chtěla taky 4 CHF z odpracované hodiny, které jsem taky za dva týdny vyplatil skoro 400 CHF. Jelikož jsem po dvou týdnech zjistil z výpisu z účtu, že beru o 4CHF/hod. méně než Benešová slíbíla, nedostala už odemne ani frank. Ta samozřejmě supěla a vyhrožovala že nám to ve Švýcarsku zavaří, ale dle mého to ona nedodržela dohodu. S provizi souhlasím jen v případe, že je vše jak bylo dohodnuto, což není. Teď změnila pravidla, ve kterých požaduje za zprostředkování práce 3 x 500 CHF.  Smlouvu mám podepsanou s agenturou a na ni si stěžovat nemohu. Každý týden vyplácí na účet 60% a na konci měsíce vše dorovná. 
« Poslední změna: Duben 02, 2012, 09:55:18 pm od Zdislav » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |