Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: aupair pro CZ, Eng, Fr mluvící rodinu v ZH  (Přečteno 26521 krát)
JanuleZH



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Červenec 19, 2011, 10:35:09 am »

Ahoj všem, bydlím s přítelem v Zurichu (oba Češi) a zatímco on už tu tři roky pracuje, tak já skoro rok marně hledám práci:/ Rozhodla jsem se tedy, že to opět zkusím s aupairstvím (už jsem jednou aupairku dělala ve FR při studiích). Nebráním se ani pomoci v domácnosti (uklízení, praní, žehlení, nakupování apod.). Pokud hledáte nebo alespoň znáte nějakou milou rodinu v Zurichu nebo okolí, tak mi prosím napište. Mohla bych nastoupit na konci srpna. Díky za jakoukoliv informaci:) Jana (27)
Zaznamenáno
katerina svarova
Host
« Odpověď #1 : Červenec 19, 2011, 12:50:07 pm »

Ahoj,
Zkus projit:
Greataupair.com
Liliput.ch
Babysitting24.ch
Englishforum.ch
Childcare.ch
Care4kids.ch
Zaznamenáno
JanuleZH



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Červenec 19, 2011, 01:16:34 pm »

Díky, některý z těch stránek už jsem prošla a na zbytek se jdu vrhnout teď:) Btw už mám i první odezvu, tak snad to klapne!:)
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #3 : Červenec 20, 2011, 02:19:40 pm »

kdyby to nebylo v ZH, tak bych vedela o rodine v LU, sice jen 2x tydne - po a ct, ale plati velice dobre, je to pozice nanny, ca 9 h denne. je to znama od me byvale rodiny. jinak myslim, ze na liliput.ch se urcite neco najde nebo www.aupair-world.com
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |