Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prace ve stavebnictvi (malir, obkladac, omitkar)  (Přečteno 22333 krát)
milano9
Host
« : Srpen 18, 2011, 10:53:52 pm »

sef hleda malire,obkladace a omitkare jen sikovne! milan
« Poslední změna: Srpen 18, 2011, 11:52:49 pm od milano9 » Zaznamenáno
ahort



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #1 : Srpen 23, 2011, 01:15:57 pm »

Milane,
jsem kvalitní spolehlivý zedník a zároveň se specializuji i na obklady z kamene.
Prosím o bližší informace k případné spolupráci.
Díky Karel
Zaznamenáno
dzalimanda



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #2 : Září 24, 2011, 08:21:28 pm »

ahoj nebylo by tam něco od elektriky nebo slaboproudu?potřebuju se doatat do ch a najit praci boužel němčina špatná potřebuji někoho na chvili za zadkem neviš o něčem?budu dělat cokoli je mi to jedno Mrknutí
Zaznamenáno
tomula



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #3 : Říjen 12, 2011, 11:57:09 am »

Cau Milane vim že jsi inzeroval již v srpnu ale přesto se chce zeptat jestli tva nabídka prace je ještě aktuální anebo jestli nevíš o něčem podobném v tomto oboru mám patnactiletou praxi ze zahraničí usa,uk (maliř,natěrač,lakyrník,sadrokarton a obklady)žádný problém angličtinu mam komunikativní němčina v základech.Pokud je už daná pozice obsazena byl bych vděčný za jakýkoliv kontakt nebo navigaci ohledně práce ve švajcu.
Díky moc. Tomáš 00420733480446
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |