Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Permanentka do fitness centra  (Přečteno 32222 krát)
zuzka125



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Září 26, 2011, 09:25:47 pm »

Hladam niekoho, kto by chcel chodit do fitness centra FIT STAR v Mnichove (zena  alebo muz).Darujem mu startovaci balicek (mesacne treba dalej platit 16,80 eur plus napoje 3,95 eur).Kontakt:015783915630.
Zaznamenáno
gabriela39



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #1 : Září 27, 2011, 08:20:46 am »

Chcem sa spytat, od kedy trva ta zmluva do fitka?tie napoje za tie necele 4 eura musia byt?Ja by som mala zaujem, len sa mi tam nechce chodit samej.Kto sa prida?
Zaznamenáno
ajuscha
Host
« Odpověď #2 : Září 30, 2011, 09:50:40 pm »

Ahoj, Gabriela Mrknutí
Ta zmluva je neobmedzena a mozes ju kedykolvek vypovedat , kedsa ti bude pacit , tak si tam do kedy ty chces, a ked uz nebudes chciet vypovedas ju.
Ja navstevujem Fitstar uz dlhsie a ak by si chcela spolocnost a chut zajst si zasportovat , mozme spolu skocit , bude sranda Úsměv,tak ak by si chcela niekedy skocit , daj vediet  Mrknutí .Budem sa tesit na spravy od teba , prajem pekny vikend.

S pozdravom , Alena
Ajuscha_brr[zavináč]yahoo.de, mob.: 017632921825
Zaznamenáno
gabriela39



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #3 : Říjen 01, 2011, 07:29:16 am »

ok a v ktorej casti Mnichova sa nachdzas?
Zaznamenáno
ajuscha
Host
« Odpověď #4 : Říjen 01, 2011, 07:22:33 pm »

Ahoj, Gabi. Mrknutí
Ja byvam blizko Michaelibad, takze najblizsie mi je Fitstar in Leuchtenbergring , ale nemam problem aj do inych centier dojst...kedze preukaz ti plati do vsetkych centier . A ty kde byvas ? KLudne mi daj vediet , kde ti to vyhovuje a mozme postreidat Úsměv)
Zaznamenáno
Yw



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #5 : Říjen 02, 2011, 12:26:54 am »

Zdravím slečny... :-)
taky bych se k Vám ráda připadala, jenže bydlím od všech studií vcelku daleko, nejbližší mám Mcfit a chtěla jsem se zeptat, jestli s tímle fit centrem má někdo zkušenosti...

děkuji za odpověď
Zaznamenáno
zuzka125



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Říjen 05, 2011, 12:46:59 pm »

Ahoj Gabriela,

vstup plati neobmedzene, do kedy budes chciet.Budem naspat v Mnichove v piatok , v sobotu by sme sa mohli stretnut doobeda pri Fitstar na Leuchtemberringu, pojdem cvicit,vtedy tam nebyva vela ludi.Ak chces, mozes ist so mnou.Budes vidiet ako to tam vyzera a mozes sa rozhodnut, ci tam chces chodit.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |