Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Diskoteky v Mnichove?  (Přečteno 38010 krát)
Pulsedriver



Karma: 0
Příspěvků: 4



« : Srpen 02, 2007, 09:43:03 pm »

Zdravim. Koncem tohoto mesice se chceme s kamaradem podivat do Mnichova. Mame tam pouze jednu znamou a tak bych se chtel zeptat, jestli je tu nekdo z Cechu zijici v Mnichove, co by nam doporucil nejakou diskoteku nebo jinou podobnou akci/podnik, kam se zajit pobavit, pripadne s nama zasel i zaparit Úsměv Pokecat s peknejma Nemkama atd.. Úsměv Nemusi to byt nic extra luxusniho, i tak je Mnichov dost drahej Úsměv Ale zase na druhou stranu to nemusi bejt nejaky uplne soc misto jako ostbahnhof (nebyl jsem tam, ale slysel jsem, ze je to neco jako u nas hlavak... kdyztak me vyvedte z omylu) a pod Úsměv Tak nejak neco mezi.

Diky Úsměv
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #1 : Srpen 03, 2007, 12:08:24 pm »

Nejlepsi je tu P1 a Pacha, v patek se tam ale nedostanes, behem tydne bez
problemu (do P1 ale jen taky nekdy) Je to tam drahy ale najdes tam relativne dost krasnejch holek, u Pacha je i 089, tam se dostanes vetsinou bez problemu, opet az na par dni. Kousek odtamtud je Baby, je to relativne novy podnik, mensi a drahy, ale neni tam takovy problem se dostat, i kdyz ve stredu jsem tam byl pozvan na oslavu jedny kamaradky, pivo stalo 4,5 EUR (nastesti platil oslavenec  Smích  )
Ty kluby jsou mozna srovnatelny s ROXY, Radost FX, Duplex apod v Praze (nevim jestli si Prazak, jestli ne, tak sorry, jiny Vergleich me nenapad), jestli chces neco levnejsiho, tak jdi do Kultfabbrik, je to blizko toho Ostbahnof, najdes tam snad vsechny hudebni smery, neco je fakt des, ale jsou tam i dobry kluby jako napriklad Q-Club.
Jestli chces poznat ale hezky holky tak nejvetsi sance v tech prvne zminovanych klubech, pocitej ale ze te to bude stat hooodne penez Úsměv
Jeste me napad Barschwein, tam to bylo podle me nejlepsi pomer cena kvalita, neni to tam tak drahy, dobra nalada, neni to tak snobacky a najdes tam lidi co jsou v pohode, taky docela hezky holky, to bych ti asi doporucil nejvic. Zadej do Google ty nazvy + München a vyjdou ti tam jejich webovy stranky, stoji za to se na to kouknout, aspon vis co se bude hrat, jakou sanci se mas
tam dostat a co na sebe Úsměv
Hezky holky hledat v Mnichove jinak neni dobry napad, to je lepsi zustat v Cesku nebo jet na Slovensko ci do Polska nebo Madarska  Škleb

Ale z Nemecka neni Mnichov spatna volba co se toho tyce, i kdyz je to samozrejme vec nazoru. Mrknutí Tak hodne stesti a dej pak vedet jak se libilo!
Zaznamenáno
Pulsedriver



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #2 : Srpen 03, 2007, 02:46:22 pm »

Tomasi, diky za odpoved. Tak samozrejme o ty holky jde taky, co si budeme nalhavat Úsměv ale nejen o to... chtel jsem se i jen tak pobavit, ziskat nove kontakty v Nemecku atd... Mrknu na ty stranky ostatnich klubu. O P1 jsem uz slysel, pry se tam casto poradaji akce firem jako Playboy a pod..., byl tam pry i Tom Cruise a dalsi zname osobnosti, kazdopadne to tam bude asi pekne mastny Úsměv Zkusim se podivat jeste po tech dalsich klubech, co jsi psal. Jinak jo, jsem z Prahy, v Roxy a Radost FX jsem nebyl, takze nevim s cim porovnavat. Chtel bych neco, kde se hraje moderni dance music, zadny 80. nebo 90. leta - to me moc nebere. Do
Mnichova jedu predevsim proto, ze tam jede i kamarad a mame tam znamou. Slysel jsem jinak, ze nejlepsi DJs jsou v Hamburgu, takze to mozna bude dalsi destinace, kam se podivam, ale ted je v planu Mnichov Úsměv Jeste jednou diky za odpoved.
Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #3 : Srpen 03, 2007, 07:21:42 pm »

jo diskotéky v německu jsou mastný -a to je tam tolik lidí že už tam potom nepouštějí a je to obsazený ty lepší kluby?
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #4 : Srpen 04, 2007, 01:20:02 pm »

Ty lepsi kluby jsou obsazeny vzdycky, v nektery dny se pousteji jen ti kteri jsou tz. Stammgast, to znamena ze se znaji s Türsteher. Vickrat jsem zazil (i na vlastni kuzi Úsměv ze bylo hodne lidi pred klubem a pousteli se skutecne jen ti ktere clovek znal, kteri tam chodi pravidelne. Nekdy jsem mel dokonce pocit ze by mohli pustit vic lidi, ze by meli vetsi trzby, ale to se nedela aby se zachovala exclusivita daneho podniku. P1 nebo Pacha maji tak bohate zakazniky ze si mohou dovolit lidi nepoustet. Napriklad ve ctvrtek platis kdyz jdes do 089  6 EUR a v patek nic zato se tam skoro nedostanes. O P1 se rika ze ma härteste  Tür Deutschlands a patri mezi par podniku v Evrope kde je skutecne tezky se dostat.  V Cesku zatim nic takoveho neznam.
Nevim jak je to v Hamburgu, byl jsem tam sice, je to neco uplne jineho, radeji mam Mnichov s bezpecnymi ulicemi, poradkem, Oktoberfestem a Stoibrem Úsměv
Myslim ale ze co se urovne klubu tyce tak Mnichov (jako i Hamburg) - jedny z nejbohatsich mest v DE zastavaji i tady prvni mista.
« Poslední změna: Srpen 04, 2007, 01:21:12 pm od Tomas » Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #5 : Srpen 05, 2007, 10:43:36 pm »

n ;)no tak tohle se stát v česku nemůže
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |