Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Na co mám nárok v ČR s dítětem?  (Přečteno 16321 krát)
meggy93



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 27, 2012, 05:54:59 pm »

Jsem zatím na rodičovské v ČR s dítětem,které mám s (bývalým) přítelem,který pracuje ve Švýcarsku a bydlí ve Francii. Máme též v ČR společný statek,o který se sama starám. Za 3 měsíce mi končí mateřská, práci tady na malé vesničce asi nenajdu. Čekala jsem na přítele 4 roky,stále jen sliboval,že se vrátí. Nemá o nás vůbec zájem. Poznala jsem,že nechce nic měnit z finančních důvodů. Zajímá mě,na co všechno mám v případě rozchodu nárok. Zatím mi tvrdí,že mohu být ráda,že bydlím s malým v našem společném domě ( kde si každý z nás splácí svou část hypotéky) a že dostávám na malého přídavky ze Švýcarska....sbírám odvahu něco podniknout...díky za Vaše rady.
Zaznamenáno
mualem



Karma: 1
Příspěvků: 18


« Odpověď #1 : Leden 27, 2012, 08:46:54 pm »

a na co by jsi chtela mit narok? ze by ti svycarsko jeste neco vyplacelo? max ti bude byvaly pritel platit alimenty
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |