Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hleda se ceska au-pair do Curychu  (Přečteno 23537 krát)
lensu



Karma: 1
Příspěvků: 2


« : Březen 15, 2012, 02:40:44 pm »

Hledam pro rodinu s 8-letym klukem ceskou au-pair(bude mluvit cesky), se zaklady nemciny a komunikat.anglictinou do Curychu. Rodina nabizi vlastni apartment v centru, placene zdrav. pojisteni, kurz nemciny, dopravu po Curychu.

Nastup od 1.5 nebo po domluve.
« Poslední změna: Březen 28, 2012, 08:14:27 am od lensu » Zaznamenáno
ahort



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #1 : Březen 17, 2012, 10:51:26 pm »

Dobrý den,
dovoluji se zeptat, zda by tuto činnost mohl vykonávat i 29 letý muž?
V kladném případě prosím o bližší informace. Děkuji.Michal.
ahort[zavináč]centrum.cz
Zaznamenáno
Slavula



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Březen 19, 2012, 05:42:14 pm »

Dobry den,mala by som zaujem o ponukane miesto,dohovorim sa slusne po anglicky a mam aj zaklady nemeckeho jazyka,problem je vsak,ze nie som z Ciech,ale zo SVK.Ak by to nerobilo prilis velky problem,budem rada,ak sa ozvete na mail. Slawis[zavináč]azet.sk
Zaznamenáno
LUCIEP



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Duben 01, 2012, 07:27:52 pm »

Dobrý den,
 
chtěla jsem se zeptat ..
Našla jsem na internetu ,že hledáte au-pair k chlapci do Curychu .
Jmenuji se Lucie Pavlačková ,je mi 25 let a chci odjet pracovat a následně i žít do Švýcarska (můj přítel žije a pracuje v Curychu ).
 
Máme 5ti letého syna ,kterého po tom co se někde zapracuji a zdokonalím svou němčinu (umím základy ,ale učím se dále doma,tak abych se aspoň nějak domluvila ) tak bych chtěla přivézt tam i jeho  .
 
Nevím na jakou dobu hledáte au-pair ,ale pokud byste měly zájem tak se určitě nějak můžeme domluvit .
 
Tady pracuji jako hosteska a promotérka na různé výrobky, jsem společenská ,spolehlivá a samozřejmě mám velice ráda děti .
 
Pokud byste měli nějaké otázky či cokoliv chtěly vědět tak se určitě ozvěte Úsměv
 
Hezký zbytek dne
 

 
 
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |