Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nebizim praci ve Svycarsku na pozici servirky  (Přečteno 40635 krát)
sullucie



Karma: 0
Příspěvků: 16


« : Duben 14, 2012, 02:30:38 pm »

Nabizim praci ve Svycarsku na pozici servirky. Prace je i s povolenim. Podminkou je umet se alespon domluvit nemecky. K dispozici je i bydleni.
« Poslední změna: Duben 14, 2012, 09:16:53 pm od sullucie » Zaznamenáno
ans



Karma: 0
Příspěvků: 12



WWW
« Odpověď #1 : Duben 15, 2012, 11:46:55 am »

Dobrý den, od kdy by práce byla aktuální, měla bych zájem pro dceru ročník 1993 studuje dálkově hotelnictví cestovní ruch v Praze  třetím rokem 1x měsíčně jezdí na zkoušky německy jazyk ovládá, na škole absolvovala barmanský kurz ze kterého má cetifikát, nastoupit by eventuelně mohla od 1.6. Děkuji S pozdravem Alena Stratilová
Zaznamenáno
Primavera



Karma: 0
Příspěvků: 10



« Odpověď #2 : Duben 16, 2012, 06:44:41 pm »

Dobrý večer,


chtěla jsem se zeptat, zda je nabízená práce stále aktuální. Měla bych o ní zájem. Studuji VŠ cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství třetím rokem, v červnu tedy končím. Základy němčiny mám ze SŠ.

Děkuji Nikol
Zaznamenáno
ahort



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #3 : Duben 18, 2012, 09:28:04 pm »

Dobrý den,
měl bych zájem o práci ve Švýcarsku /Zürich/ i s povolením, už na to máme pouze týden.
Jsem muž 29 let s praxí v 5 hvězd. hotelu v Praze.
Děkuji za nabídku.
Kontakt: ahort[zavináč]centrum.cz
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #4 : Duben 19, 2012, 08:59:34 pm »

Jak to myslite s tim tydnem?
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #5 : Duben 20, 2012, 06:51:39 am »

ze za tyden buch a zadne nove povoleni nebude. lidi se nechavaji proste zastrasit a nectou poradne o co tam jde. nova povoleni budou nadale, ale za stizenych podminek jako do lonska. to si nikdo neuvedomuje, jen vsichni krici a siri paniku! jde hlavne o 2000 B povolenich, na L se to nevztahuje. ale to by se meli ti co zde chteji pracovat sami zajimat a nedat na sirenou paniku ostatnich (sotva nemecky mluvicich), co si to treba precetli, ale neporozumeli.
 
Michal: cetla sem, ze tu budes mit pritelkyni nove nebo mas. podarilo se ji jako nove sehnat praci s povolenim? kazdy tu vysiluje, ze prace neni, tak me to zajima, jak to ve skutecnosti je. neznam osobne zadneho nove prichoziho, abych se optala.
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #6 : Duben 20, 2012, 07:56:09 pm »

Pritelkyne tu bude zatim pouze na prazdniny/ dovolenou, ma od zari postdoktoranstkou pozici na universite Innsbruck, ktera je naplanovana na rok. Dalo ji docela praci si to tam vybehat a rada by to absolvovala, takze stehovani a praci ve Svycarsku budeme resit az naprezrok. Ona navic bude tezky pripad, je pomerne hodne akademicky a trochu neprakticky typ a tech mist pro takovehle lidi neni uplne moc. Zalezet bude urcite na tom, do jake miry bude ochotna delat neco, do ceho se ji treba trochu nechce.

Obecne jsem ale nazoru, ze kdyz o nekoho zamestnavatel stoji, tak mu tu povoleni vyridi, to je vetsinou ten nejmensi problem.

Ja jsem ted aktualne hledal (a nasel) novou praci pro sebe, protoze muj dosavadni zamestnavatel hodne razantne snizoval stavy a  muj pritroubly sef mne (take) hodil pres palubu. Nechci to zakriknout, ale slo to nadocekavani dobre, hledal jsem pouze asi 5 tydnu (jakkoliv docela intensivne) a po tech 5 tydnech jsem dokonce vybiral mezi 2 moznostmi.  Ted jeste nezvorat probezeit a doufat, ze to nove firme se bude darit dobre o neco dele nezli te stare.

Nemyslim si, ze by v ramci meho hledani ale hralo nejakou podstatnou roli, ze mam Bcko. Maximalne hralo velmi malou roli, ze rozumim (v rozumne mire) dialektu.

Tak asi tak.

Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #7 : Duben 20, 2012, 08:19:32 pm »

<<<ale to by se meli ti co zde chteji pracovat sami zajimat a
S tim se neda nezli souhlasit.

<<<<sirenou paniku ostatnich (sotva nemecky mluvicich), co si to treba precetli, ale neporozumeli.
Taky jsem si rikal, ze se mozna ty kontingenty treba ani nenaplni, protoze vetsina z tech novych potencialnch zajemcu propadne nahle panice ci dezinformaci typu mame jeste tyden...na to se ale neda rict nic jineho, nezli selber schuld.

Wer lesen kann, ist klar im Vorteil ;-)



Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #8 : Květen 06, 2012, 06:50:33 pm »

<<<ale to by se meli ti co zde chteji pracovat sami zajimat a
S tim se neda nezli souhlasit.

<<<<sirenou paniku ostatnich (sotva nemecky mluvicich), co si to treba precetli, ale neporozumeli.
Taky jsem si rikal, ze se mozna ty kontingenty treba ani nenaplni, protoze vetsina z tech novych potencialnch zajemcu propadne nahle panice ci dezinformaci typu mame jeste tyden...na to se ale neda rict nic jineho, nezli selber schuld.

Wer lesen kann, ist klar im Vorteil ;-)


hehe tak to se sem pak prestanou hrnout davy, protoze to vsichni zabali uz predem Úsměv)

Zaznamenáno
gabrielberto



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Květen 06, 2012, 10:58:20 pm »

dobri den,,,, mam zaujem o pracu casnika,,,, mam hotelovu skolu a mam prax 22 rokov,  mam o pracu vazni zaujem,,,,, a ponukam serioznost, pracovitost, a hlavne kvalitu v mojom obore,, zijem vo svajciarsku,,,  takze som k dispozici hned,,, v pripade zaujmu  z vasej strani,,, mi napiste a kontaktujte ma  tu prosim,,,,dakujem a zelam vam pekni den,,,, Gabriel
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |