Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Nejaka dobra skola na nemcinu?  (Přečteno 96348 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #15 : Červen 30, 2009, 09:46:04 am »

Podle mě žádná souvislost mezi cenou a kvalitou na VHS není. Rozhodně tam nevyučují jen tak nějací "Němci". Většina z nich, které jsem do teď měla měli dokonce doktorát a byli výborní. Mám i zkušenosti se soukromou školou, sice to nebylo v Mnichově, ale výuka tam byla tak otřesná, že mě to odradilo na celý život. Doteď jsem na VHS chodila do 3 kurzů a jsem naprosto spokojená. Ale občas jsem slyšla, že některý učitel nebyl nic moc, já jsem ale měla štěstí.
Souvislost mezi cenou kvalitou je temer vsude, v MVHS zcela jiste.
Je ale pekne, ze Ty jsi mela jen a jen pozitivni zkusenosti.

Pokud si vzpomenes na jmena ucitelu, podel se o ne. Na uciteli tam opravdu velmi zalezi a dobrych neni nikdy dost.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Alca99



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #16 : Červenec 02, 2009, 03:24:15 pm »

Ja som tiez absolvovala 2 kurzy na VHS.

Jeden bol kurz nemciny,kde som sa skutocne vela naucila. Pravda je, ze som sa neflakala ,robila vsetky domace ulohy a na hodinach som bola aktivna,co vyvolalo u mojej ucitelku (Ursula Jeshel, ujeshel[zavináč]web.de) ochotu mi pripadne nejasnosti vysvetlit aj mimo kurzu a zasobovala ma mnozstvom materialov ktore mi pomohli aj v mojom privatnom zivote.
Môzem skutocne len odporucat a myslim ze mojich investovanych 220 eur som plne vyuzila, mozno sa mi uslo aj nieco viac Škleb.

A druhy bol kurz Anglictiny co bola cista katastrofa Smutek. Casto som mala pocit ze ucitelka ma rezervy uz v zakladoch Anglictiny a nikto z nas nebol z nej nadseny... na poslednu hodinu neprisiel skoro nikto a na dalsi kurz sa nenahlasil ziadny uchadzac...

Pravdepodobne na ucenie nemciny je VHS celkom dobra skola, ale na ine jazyky Co??? neviem  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
alca



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #17 : Červenec 03, 2009, 03:24:38 pm »


[/quote]
Souvislost mezi cenou kvalitou je temer vsude, v MVHS zcela jiste.
Je ale pekne, ze Ty jsi mela jen a jen pozitivni zkusenosti.

Pokud si vzpomenes na jmena ucitelu, podel se o ne. Na uciteli tam opravdu velmi zalezi a dobrych neni nikdy dost.
[/quote]

Tak sorry ja jsem zapomnela, ze ty mas tady v tech diskusich vzdycky pravdu...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |